Úvod Dokumenty Kontakt Cloud Mapa

Menu

ÚvodZpět

Information in EnglishArchiv

 

2015 4. Společenský večer Domova Paprsek

Společenský večer Domova Paprsek již počtvrté rozdával radost

Na šest desítek organizací a firem podpořily 4. Společenský večer Domova Paprsek pro osoby se zdravotním znevýhodněním, který se konal 20.11.2015 v Ol­šanech. Tanec, zábava, spousta dárků a dobrý pocit z příjemně stráveného večera. Pro lidi v běžném životě jde o obvyklou zábavu, pro obyvatele Domova Paprsek jde o událost roku. Letos ve znamení škrabošek.
Uživatelé zařízení se tak každoročně mohou setkat s obyvateli okolních obcí, zatancovat si a vyhrát dárky v tombole. „Na akci se bavili nejen chlapci z Olšan, ale přijeli je navštívit i další hendikepovaní z Domova Sněženka v Jeseníku, ze Šebetova, ze zařízení Vincentinum Šumperk a z Pomněnky Šumperk,“ uvedla ředitelka MAS Horní Pomoraví Renata Baslerová s tím, že letos dorazily do Olšan tři stovky návštěvníků.
Na programu se každoročně podílí i samotní uživatelé z Domova Paprsek, kterým patřilo zahájení vystoupením na bubny Jambee. Velký úspěch sklidila i taneční choreografie seskupení Šlapeto. Nově zpestřily večer světelná a ohňová show.
Součástí večera se stalo předávání certifikátů značky JESENÍKY originální produkt® novým držitelům. „Překvapila nás atmosféra akce. To, jak se zde lidé baví, jsou srdeční a nadšení,“ pochválila organizátory čerstvá držitelka značky Dana Rygarová.
Podmínky použití obsahu webu podle licenční smlouvy Creative Commons

©  2004 - 2019    MAS Horní Pomoraví o.p.s.   |   Licenční podmínky