Úvod Dokumenty Kontakt Cloud Mapa

Menu

ÚvodZpět

Information in EnglishArchiv

 

2014 Charitativní 3. Společenský večer Domova Paprsek

Ve westernovém stylu se nesl třetí společenský večer Domova Paprsek v Olšanech. Organizátoři Klub pro rozvoj aktivního Pomoraví ve spolupráci s Domovem Paprsek a MAS Horní Pomoraví benefiční akci uspořádali v pátek 21. listopadu v sále jídelny olšanské papírny.
„Před třemi lety kolegyně navrhla, že bychom takovou akci mohli uspořádat. Bylo to něco úplně nového, protože cílová skupina návštěvníků je jiná a neměli jsme s tím zkušenost. Po samotné akci jsme zjistili, že jde o úžasné účinkující i publikum a že celá akce, jak je koncipovaná, má smysl,“ uvedla Renata Baslerová, ředitelka MAS Horní Pomoraví.
Pozvánku na všechny tři ročníky vytvořil obyvatel Domova Paprsek Jakub Hříbek, který je sdružený v Nakladatelství malířů s tělesným postižením, malujících ústy a nohama. Obyvatelé Domova Paprsek také na každý společenský večer připraví vystoupení. Nechyběli Olšanští Indiáni a taneční vystoupení uskupení Šlapeto.
Akce má každoročně benefiční charakter. V rámci třetího ročníku přispěli návštěvníci zhruba 15 tisíc korun. Výtěžek získá Domov Paprsek v Olšanech.
Podmínky použití obsahu webu podle licenční smlouvy Creative Commons

©  2004 - 2019    MAS Horní Pomoraví o.p.s.   |   Licenční podmínky