Úvod Dokumenty Kontakt Cloud Mapa

Menu

ÚvodZpět

Information in EnglishArchiv

 

2014 Sobotní odpoledne v Hanáckém skanzenu - prezentace značky Jeseníky originální produkt

Na pódiu se střídala pestrá nabídka národopisných souborů nejen z Hané, ale i z Podhostýnska a Bratislavy. Návštěvníci, kteří na akci zavítali, shlédli hudební vystoupení Národopisného souboru Pantla z Nákla, Národopisného souboru Cholinka z Choliny a Folklórního soubor Hanačka z Litovle za doprovodu Hanácké mozeke. Jako host se představila ženská spevácká skupina KYTICA z Bratislavy. Valašský soubor písní a tanců RUSAVA z MAS Podhostýnska doprovodila cimbálová muzika Bukovinka.
Součástí akce, kterou navštívily více jak dvě stovky účastníků byl také jarmark řemeslných produktů pod patronací značek Haná regionální produkt® a Jeseníky originální produkt® . Občerstvení ve stylu regionálních specialit připravil Pivovárek Melichárek.
Na programu byla také první slavnostní certifikace služeb pod značkou Haná regionální produkt®, jejímž držitelem se stal Hotel Bouzov.
S mimořádným úspěchem u lidí všech generací se potkalo pamětní fotografování v hanáckých krojích.

Pohodová akce proběhla za krásného podzimního počasí a všem účinkujícím i návštěvníkům přinesla příjemně strávené sobotní odpoledne.
Podmínky použití obsahu webu podle licenční smlouvy Creative Commons

©  2004 - 2019    MAS Horní Pomoraví o.p.s.   |   Licenční podmínky